Tamer Karadağlı’dan Yarışmacısına Büyük Tepki

Güven Bana’da Tamer Karadağlı’dan yarışmacısına büyük tepki geldi. ATV ekranlarında yayınlanan Tamer Karadağlı’nın sunduğu Güven Bana yarışmasının dünkü bölümüne, Karadağlı’nın yarışmacısına gösterdiği tepki damgasını vurdu.

Meltem Hanım ve Kaan Bey’in yarıştığı dünkü bölümde, 25 bin lirada butona basan Meltem Hanım, Tamer Karadağlı’yı fena kızdırdı.

Karadağ’lı Meltem Hanım’a, ‘Neden butona bastınız? ‘ diye sordu.

‘Kaan Bey söyledikleriyle güvenimi kaybetti, o yüzden butona bastım’ yanıtını veren Meltem Hanım’a Karadağlı, ‘Ve siz alıp kaçmayı tercih ettiniz ‘ dedi.

Bunun üzerine Meltem Hanım, ‘Bana güven vermesi gerekiyordu. Ben sonuna kadar gitmeyi düşünüyordum. Ama Kaan Bey ‘İki yanlışta kaçmamız gerekiyor’ deyince bastım. Ben doğru olanı yaptım’ diyerek kendini savundu.

KARADAĞLI KENDİSİNİ TUTAMADI

Karadağlı ise, Kaan Bey öyle demedi, ‘Genelde iki yanlışta herkes kaçıyor. Biz kaçmayalım’ dedi ‘ ifadesini kullandı.

Kaan Bey, Meltem Hanım’a sadece ‘Güle güle harcasın’ demekle yetinirken Karadağlı, kendini tutamayarak Meltem Hanım’a tepkisini sürdürdü.

“KANDIRDINIZ”

Buna karşılık Karadağlı, ‘Ama basmadan 10 saniye önce ‘Sonuna kadar gidceğim’ dediniz. Siz o güveni Kaan Bey’e verdiniz. Bir yerde kadırıyorsunuz’ şeklinde konuştu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Günlük Fal